REFERENCE

Kateřina Zítková, studentka VŠE, květen 2015

 

Zkoušku z angličtiny v prvním semestru jsem udělala s „ odřenýma ušima“ . Věděla jsem, že to musím zlepšit. Po 4 měsících, kdy jsem na doučování angličtiny docházela, se mi podařilo zkoušku udělat bez problémů . Moc Vám děkuji za Váš čas a hlavně za trpělivost.

 

Luděk Hrdlička, Národní manažer prodeje, O2 Czech Republic, srpen 2015

 

S Míšou spolupracuji již 6 měsíců a zvládli jsme - při frekvenci 2x týdně - dvojnásobné množství látky oproti běžnému kurzu. Míša chodí na individuální hodiny připravena a včas, což je pro mě důležité. Hodiny jsou vyvážené, od počátku více zaměřené na konverzaci a poslech, jak jsem požadoval. Míša si často bere zpětnou vazbu na své hodiny a hlídá si, zda je výuka pro mě přínosem a splňuje má očekávání.

Hana Sněhotová, Functional Lead for Administration, Intern. Personal Finance Plc, srpen 2015

 

Míšu jsem zkontaktovala na základě dobré reference od jednoho jejího studenta. S Míšou máme za sebou několik lekcí. Již v průběhu první lekce jsem obdržela od Míši doporučení, na jakou oblast se mám zaměřit a zároveň jsme společně sestavily učební plán na další období. Hodiny s Míšou jsou kombinací gramatiky, poslechu a konverzací, což mi maximálně vyhovuje.

 

 

Eva Adámková, QA tester v nadnárodní společnosti, květen 2017

 

Po absolvování několika fádních kurzů angličtiny a zároveň narůstajícím tlaku ze strany zaměstnavatele jsem se rozhodla pro výuku angličtiny se soukromým lektorem.Brzy se ukázalo, že jsem v případě Míši udělala skvělý výběr.

Míša je ten typ lektora, který se na každou hodinu pečlivě připravuje a snaží se, aby byla pro žáka účelnou a zároveň tématicky zajímavou.Vždy se ujistí, že probrané látce rozumím a nemá problém se k tématu vrátit.Z jejího přístupu je znát velká zkušenost a určitá forma empatie.

Budiž tato reference jakousi formou poděkování za dosavadní hodiny.

 

Veronika Ungermanová , zdravotní sestra, červen 2017

 

Lektorku Míšu si chválím velice. Je vždy perfektně připravená na hodiny,které jsou zábavné a motivují. Oceňuji,že se dokáže přizpůsobit tempu,které vyhovuje studentovi. Step by step vede výuku konkrétního jedince k velkým pokrokům a je průvodcem k překonání sama sebe. Začínala jsem jako věčný začátečník a dnes po pár měsících se těším bez stresu na dovolenou do zahraničí a jsem v klidu,protože vím,že nebudu ztracená jako mnohokrát v minulosti...DOPORUČUJI.

 

Martina a Vašek Horovi (marketing manager/ sales manager Makro ), červen 2016

 

S Míšou jsme začali spolupracovat, abychom získali více sebedůvěry v anglické konverzaci a oprášili slovní zásobu. Míša nám upravila hodiny na míru, má připraveno spousta kvalitních materiálů přinášející různá témata ke konverzaci, používá moderní učebnici angličtiny, interaktivní testy, videa z internetu - každá hodina je jiná a překvapující. Je to poprvé, co se na hodiny angličtiny opravdu těšíme a přijdou nám dokonce krátké :) Míša dokáže perfektně rozmluvit a namotivovat k dalšímu studiu angličtiny."

 

 

Lenka Oravcová,studentka VŠE, květen 2016

 

Predtým, než som prišla k Míši som sa angličtinu učila približne 2 roky v škole a moja úroveň bola viac než tragická. Nebola som schopná povedať ani jednu súvislú vetu. Po polroku s Míšou som schopná dohovoriť sa na základenej úrovni a prečítala som už svoju 3 knižku v angličtine, čo by som predtým nezvládla. Momentálne sa chystám do USA a verím, že nebyť doučovania z AJ, neodhodlala by som sa tam. Míša je ako učiteľka strašne super. Na hodiny sa vždy pripravovala a myslím, že sme spolu strávili príjemný čas :) Vyskúšala som asi 10 rôznych doučovateľov alebo jazykových škol a Míša bola jednoznačne najlepšia. Nezostáva mi nič iné, než ju doporučiť a dúfam, že po príchode z USA s ňou budem pokračovať v štúdiu! :)

 

 

 

Tereza Merhautová, studentka Vyšší odborné školy pedagogické a sociální, květen 2016

 

Potýkám se s velkými problémy s angličtinou. Od září roku 2015 do května 2016 jsem začala docházet na doučování, jelikož mě čekala závěrečná zkouška z angličtiny. Pamatuji si na první hodinu, kdy jsem byla velmi nervózní, protože jsem se bála jak se na mne paní Vacková bude dívat, protože můj problém je, že se bojím mluvit. Paní Vacková byla velmi milá a vysvětlila mi, ať se ničeho nebojím, že jsme tam sami a hlavně, že mi chce pomoci. Následně již byly všechny hodiny uvolněné a ze mě spadla velká nervozita a tréma. Paní Vacková mi pomáhala vytvářet otázky ke zkoušce a postupně jsme je všechny probraly. Paní Vackovou doporučuji, protože hodiny s ní jsou výborné. A chtěla bych velmi poděkovat za její ochotu a trpělivost, kterou se mnou měla. Zkoušku jsem nakonec úspěšně složila.